Kontakt

VÅRT TEAM

Ta gjerne kontakt med oss

Christer Bjergvang-Nilsen

Daglig leder
Fagbrev kulde og varmepumpemontør
F-Gass sertifisert kategori 1
Tlf: 93487817
Epost: christer@akv.no

Harald Nilsen

Prosjektansvarlig
Tlf : 93004719
Epost: harald@akv.no

Hans Petter Syversen

Faglig leder kjøling
Mesterbrev kuldemontør
Fagbrev elektrikker
F-Gass sertifisert kategori 1
Tlf : 92267377
Epost: hans.petter@akv.no

Joakim Abrahamsen Jensen

Servicetekniker
Fagbrev kulde og varmepumpemontør
F-Gass sertifisert kategori 1
Tlf : 97836743
Epost: joakim@akv.no

Erikas Saltis

Serviceteknikker
Tlf : 97836742
Epost: erikas@akv.no

Andre Bakken

Fagbrev elektrikker
F-Gass sertifisert kategori 1
Tlf : 91664239
Epost: andre@akv.no

Terje Sørlie Skaug

Fagbrev rørlegger
Tlf : 97836740

Ta kontakt med oss

KlimaanleggAvfukter
BefukterKjøle og fryseutstyr
ServiceVarmegjenvinning
VarmepumpeVentilasjon
Fornavn
Etternavn
Adresselinje 1
Poststed
Postnummer
Skriv inn e-post
Bekreft e-post